رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

تغییرات جدید در آتیناد

KingSiren

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

به دلیل اعتراضات دیروز به قابلیت جدید Find Game همچنین جهت جلب رضایت پلیرهای عزیزمون مجددا تغییراتی ایجاد کردیم که به شرح زیر می باشد:

حداقل لول برای ساخت هاست بات از 20 به 15 کاهش داده شد، اما جهت جلوگیری از افزایش تعداد هاست ها در Open Games به نسبت تعداد کل پلیرهای داخل روم محدودیت هایی اعمال شده است که از ساخت هاست بیش از اندازه جلوگیری شود به این ترتیب برای عزیزانی که در آن لحظه هاست هستند هم بهتر خواهد بود

در نتیجه در صورتی که عزیزان لول 15 به بالا روی دکمه Create Game کلیک کردند و پیام لطفا دوباره تلاش کنید از سیستم دریافت کردند این بدین معناست که حداکثر هاست ممکن در آن لحظه ساخته شده و شما باید منتظر بمانید تا حداقل یکی از هاست های موجود استارت شود یا اینکه از قابلیت Find Game استفاده کنید که در این حالت هیچ محدودیتی نیست و سیستم به طور خودکار برای شما هاست ایجاد میکند.

مود های sdso و cm برای مپ دوتا در Find Game اضافه شد.

زمان سیو شدن اسلات در Find Game از 2 دقیقه به 1 دقیقه کاهش داده شد تا در صورتی که شخصی Find کرد و حداکثر تا 1 دقیقه جوین بازی نداد سریعتر پلیر جایگزین وارد شود برای شروع بازی.

پلیرهایی که با دوستان خود به صورت لن میخواهند وارد بازی شوند از این پس کافی هست همزمان باهم روی دکمه Find Game کلیک کنند در نتیجه به صورت 100% در یک بازی باهم خواهند افتاد. (این قابلیت موقتی هست تا زمانی که آپدیت جدید آتیناد منتشر شود، به دلیل اینکه در آپدیت بعدی یک بخش جدید برای این مورد ساخته خواهد شد که به راحتی بتونید با لن خود بازی کنید)

انشالله با ایجاد این تغییرات مشکلات رفع شود.

در صورتی که نظر یا پشنهادی داشتید خوشحال می شویم در همین تاپیک ارسال کنید.

با تشکر

• Like 1
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، shadow_a گفته است :

سلام نمیشه حدقلا ساخت بات لول ده به بالا باشد؟؟ 

سلام

ببینید با اومدن Find Game اصلا دیگه نیازی نیست کسی هاست بشه اما با این حال ما امکان هاست شدن مثل قبلو باز گذاشتیم تا قابلیت Find Game تکمیل تر بشه با آپدیت های بعدی ...

حالا چرا لولو از 20 کردیم 15 نکردیم 10 ؟ به خاطر اینکه الان تعداد هاست های فعال محدودیت داره یعنی دیگه مثل قبل نمیشه 15-20 تا هاست توی Open Games باشه که خودتون دیده بودید چقدر مشکل ایجاد میکرد همه ی هاست ها خالی بود یا تو هر هاست کلا 2-3 نفر بودن و تکمیل نمیشد که استارت کنن

حالا اگه قرار باشه این لول 10 بشه میدونید دیگه تعداد لول 10 ها داخل روم خیلی زیاد هست حالا شما حساب کنید یه حجم زیادی میخوان هاست بشن و از اونور هم محدودیت هست نمیشه بیش از اندازه هاست شد به همین خاطر یه صف طولانی ایجاد میشه و خودتون اذیت میشید چون هی باید منتظر بمونید تا یکی هاستشو استارت کنه شما جاش بسازید !

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ScorpioN گفته است :

سلام به فکر Talk هم باشید یا نکنه واسه جلب توجه هه ؟😐😑😐

زمان فیکس شدن شو بگید اگه قرار فیکس بشه 🤔

قرار که هست فیکس بشه اما خب زمانش اصلا معلوم نیست چون همچنان داریم روی خود گیم کار میکنیم.

لینک به دیدگاه

من با خود کلمه تغییر مشکلی ندارم مشکل من کپی بودن تغییراته نه ایجاد یک تغییر جدید!

Find game کپی از دوتا ۲ یا سطح بندی بدون Score یا Point فقط و فقط بخاطر لول روم! اصلا جالب نشده.

هرکسی میتونه مقدار کمی پول بده لول خودشو با استفاده از گلدممبر بکشه بالا بعد میشه پلیر؟

یا تازه وارد آتیناد شده و در کنار پلیر های ضعیف بازی کنه اونوقت سطح اتیناد رو چجوری میبینه؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، MaHMOoD گفته است :

من با خود کلمه تغییر مشکلی ندارم مشکل من کپی بودن تغییراته نه ایجاد یک تغییر جدید!

Find game کپی از دوتا ۲ یا سطح بندی بدون Score یا Point فقط و فقط بخاطر لول روم! اصلا جالب نشده.

هرکسی میتونه مقدار کمی پول بده لول خودشو با استفاده از گلدممبر بکشه بالا بعد میشه پلیر؟

یا تازه وارد آتیناد شده و در کنار پلیر های ضعیف بازی کنه اونوقت سطح اتیناد رو چجوری میبینه؟

ما نگفتیم Find Game چیز جدیدی هست Find Game یه قابلیت خیلی پایه و اساسی برای هر گیمی هست.

اتفاقا دقیقا ما هم یکی از هدف هامون از زدن این سیستم همین بوده که لول پایین ها هم فرصت استفاده از آتینادو داشته باشن توی سیستم قدیمی هاست ها حالا به هر دلیلی پلیر های جدیدی که میان آتیناد کیک میدن و اجازه بازی نمیدن بهشون اما توی فایند گیم به کل حل میشه این مشکل

حالا چرا سطح بندی با لول انجام میشه و با اسکور نیست برای اینه که در حال حاضر آتیناد فقط همون لول داره :classic_smile: که در این موردم فکر کنم فقط بالا 10 بار تو خود فروم گفته شده که امتیاز بندی اضافه بشه سطح بندی هم با همون امتیاز یا ترکیب امتیازو لول انجام میشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HajMehdi گفته است :

slm

age mishe ye Update hame bezarid ke betoonim avataremon ro az pc upload konim 😐

to atinad hame addeton kardm

chandta soal dashtm k onja mikham begam xD

سلام

آواتار هم میزنیم چشم اما خب به ترتیب اولویت جلو میریم

اکسپت کردم :classic_smile:

لینک به دیدگاه

سلام به نظر بنده بیشتر بچه ها به خاطر هاست بات امدن به اتیناد ولی شما همه چیو خراب کردید نمیدونم چرا ایرانی ها اینطوری هستند تا یه چیزه میاد پیشرفت کنه جلوی پیشرفتشو میگیرن شما میگید به دلیل هاست زیاده ولی اینطوری نیست شما وی پی استون یا سرورتون نمیکشه فکر کنم ما ایرانی ها خیلی خوبیم به خاطر همین ه پیشرفت نمیکنیم حداقل یه اپدیت میدید اپدیت درست باشه چشمش کوره میایید درست کنید میزنید دستشم خورد میکنید من فقط خواستم حرف دل ممبر هارو بزنم چون هیچ کس از این وضع راضی نیست حسین جان تو باید ممبر هات برات مهم باشه اگه ممبر نباشه کلاینت تو هم وجود نداره پس به حرف ممبر هات گوش کن با تشکر.

ویرایش شده در توسط .KeNzO
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، .KeNzO گفته است :

سلام به نظر بنده بیشتر بچه ها به خاطر هاست بات امدن به اتیناد ولی شما همه چیو خراب کردید نمیدونم چرا ایرانی ها اینطوری هستند تا یه چیزه میاد پیشرفت کنه جلوی پیشرفتشو میگیرن شما میگید به دلیل هاست زیاده ولی اینطوری نیست شما وی پی استون یا سرورتون نمیکشه فکر کنم ما ایرانی ها خیلی خوبیم به خاطر همین ه پیشرفت نمیکنیم حداقل یه اپدیت میدید اپدیت درست باشه چشمش کوره میایید درست کنید میزنید دستشم خورد میکنید من فقط خواستم حرف دل ممبر هارو بزنم چون هیچ کس از این وضع راضی نیست حسین جان تو باید ممبر هات برات مهم باشه اگه ممبر نباشه کلاینت تو هم وجود نداره پس به حرف ممبر هات گوش کن با تشکر.

سلام
هفته قبل در ساعاتی از روز همگی شاهد این بودیم که تعداد گیم های موجود در open game بیشتر از گیم های استارت شده بود، در یکی از موارد تعداد گیم های open به 17 عدد رسیده بود درحالی که کمتر از 15 گیم استارت شده موجود بود، این شرایط باعث شده بود زمان زیادی پلیر ها داخل هاست های مختلف بچرخند تا هاست پر شده و استارت شود.

با این همه ما سعی میکنیم در آپدیت های بعدی این موضوع را نیز در نظر بگیریم.😘

لینک به دیدگاه

be nazar man khobe in up vali moshkel ziad dare chon har game ke miri to game satha yeki nis badesh to host 2saat bayad be yaro befahmoni go bede ya 

kik kon tarafo ya bebin ki go nadade koli vaqhto megire badesham to game chand nafar left midan 😐 v engar 2saat alaf shodi y bazi dorostam nakardi 

in moshkel asli upe : | 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DoctoR گفته است :

سلام
هفته قبل در ساعاتی از روز همگی شاهد این بودیم که تعداد گیم های موجود در open game بیشتر از گیم های استارت شده بود، در یکی از موارد تعداد گیم های open به 17 عدد رسیده بود درحالی که کمتر از 15 گیم استارت شده موجود بود، این شرایط باعث شده بود زمان زیادی پلیر ها داخل هاست های مختلف بچرخند تا هاست پر شده و استارت شود.

با این همه ما سعی میکنیم در آپدیت های بعدی این موضوع را نیز در نظر بگیریم.😘

این جواب حرفایی که من میزنمه به نظرت میگم هیچ کس راضی نیست شما یه جواب دیگه میدید جالبه مسولین برای این جوابی ندارن خیلی جالبه

لینک به دیدگاه

حسین جان  چهار چیز کم داره آتیناد:

1.  تالک

۲.عدم قابلیت ارسال عکس در pv و آپلود عکس روی اواتار

۳. جمع نشدن انرژی برای gold membri(این به ضرر کسایی هست ک دائم گیم پلی میدن ولی در عوض طرف پول میده goldمیکنه)

۴. نداشتن شاپ برای خرید مثل gold membri

5. نبود هاست بوت های مپ های پر طرفدار دیگر

این ۵م   جز همون ۴ تاس 😊

اگه میشه   فیکس کنین عالی میشه

لینک به دیدگاه

• KingSiren unfeatured و unpinned this موضوع
  • KingSiren locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...