Jump to content

DoctoR

Founder
 • Posts

  446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

DoctoR last won the day on July 14

DoctoR had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DoctoR's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

70

Reputation

 1. سلام داخل تلگرام به من پیام بدید @dr_owner
 2. سلام از خطایی که میده عکس بدید
 3. سلام زمان مسدود شدن پلکانی هست یعنی بار اول 5 ، بار دوم 10، بار سوم 15 دقیقه است. پس در صورتی که شما 3 مرتبه وارد لابی شدید و با شرایطی روبرو شدید که از نظر شما به هیچ وجه امکان بازی کردن وجود نداشته، سیستم زمان بیشتری را برای انتظار (مسدود شدن) شما در نظر میگیره تا افرادی که شما مایل به بازی کردن باهاشون نبودید اول وارد بازی بشن. همچنین افراد کمتری به دلیل خروج های متوالی شما مشکل پیدا میکنند و نیاز نیست دوباره در صف فایند منتظر بمانند. در نتیجه سعی کنید تا جای ممکن کمتر حساسیت نشون بدید و در صورت امکان از لابی خارج نشید.
 4. برای انجام بررسی های بیشتر به ID من داخل برنامه پیام بدید یا داخل تلگرام به @Dr_Owner پیام بدید تا هرچه زودتر مشکل شما رفع شود.
 5. سلام معمولا چند بار در هفته این خطا رخ میده ؟
 6. سلام روی اولی سطون که نوشته شده Rating اگه کلیک کنید به صورت مرتب به شما نشون داده میشه چه افرادی بیشتر از دیگران تاثیر داشتند. سپس به صورت دقیق در مورد بازی که مشکل داشتید توضیح بدید تا بررسی کنیم.
 7. سلام به چه دلیل می خواستید کیک کنید و چه تخلفی رخ داده بود ؟
 8. سلام این مشکل با نصب مجدد بازی وارکرفت یا صبر کردن تا انتشار آپدیت بعدی درست میشه.
 9. سلام یکبار سیستم ری استارت کنید در صورتی که مشکل درست نشد داخل آتیناد به من پیام بدید
 10. سلام از چه اینترنتی استفاده می کنید و به چه شکلی به سیستم وصل می کنیدش ؟
 11. سلام زمانی که شما از بازی کیک شوید یک پیام با متن فارسی به شما نمایش داده می شود. کافیست تنها یک بار متن را بخوانید تا دلیل کیک شدن را متوجه شوید. در این مورد شما در محدوده فارم ها وارد کاشته بودید. داخل بازی با نگه داشتن دکمه ALT می توانید محدوده هر فارم را ببینید.
 12. سلام چه مدتی طول میکشه تا مجدد اینترنت وصل بشه ؟ از چه اینترنتی استفاده میکنید و به چه شکلی به سیستم وصل کردید؟
 13. سلام دقت کنید که در صورت کاشتن وارد در محدوده فارم ها، دیگر امکان فارم کردن برای دیگران وجود ندارد. شما به گرفتن دکمه ALT می توانید محدوده فارم هارا ببینید و در صورت نیاز به کاشتن وارد آن را خارج از محدوده مشخص شده بکارید.
 14. با سلام امیدواریم با پیشرفت و توسعه برنامه مواردی که مطرح کردید اصلاح و با موارد دیگر جایگزین شود تا در کنار رشد برنامه ، حداکثر رضایت کاربران هم جلب شود. همچنین همواره در تمامی سطح ها امکان ریپورت افراد متخلف وجود دارد و به تمامی گزارش ها رسیدگی خواهد شد.
 15. سلام در صورت کیک شدن از بازی یک پیام به صورت فارسی برای شما به نمایش در خواهد آمد که در انتهای پیام دلیل کیک شدن نوشته شده است. اکانت شما gundy_978 در مپ دوتا یا در مپ لود تا کنون کیک نشده است.
×
×
 • Create New...