Jump to content

DoctoR

Founder
 • Posts

  544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

DoctoR last won the day on July 30

DoctoR had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DoctoR's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

80

Reputation

 1. سلام شما میتوانید در قسمت LADDER بازی های قبلی خود را مجدد بررسی کنید. در 20 بازی آخری که در مپ دوتا داشته اید هیچ بازی کنی با رنک برنز وجود نداشته. در تعداد محدودی از بازی های شما، افرادی با رنک سیلور در تیم شما بودند که سطح بازی قابل قبولی داشتند و همیشه در صفحه پایان بازی جزو نفرات بالا تر از شما بوده اند.
 2. سلام زمانی که بن بشید کافیه پیام رو بخونید و وارد لینک بشید تا دلیل بن رو ببینید. دلیل بن شدن شما: https://forum.atinad.com/index.php?/topic/31337-بن-فیدر/
 3. سلام داخل محافظ ویندوز به قسمت protection History برید و روی هر آیتم کلیک کنید. سپس روی گزینه Action کلیک کنید. سپس Restore یا Allow رو بزنید. درصورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید به @Dr_Owner در تلگرام پیام بدید.
 4. سلام لطفا دقیق تر بنویسید که چه چیزی کامل دانلود نمیشه یا عکس ارسال کنید.
 5. سلام از چه اینترنتی استفاده میکنید؟ ایننترنت به چه شکل به سیستم وصل شده ؟
 6. سلام از ساعت 9 شب گدشته اختلال های سراسری در اینترنت داخلی کشور رخ داده که از دسترس ما خارج است. با این حال اکثر افراد با کمترین مشکل در حال استفاده از برنامه هستند. در صورتی که مشکلی دارید باید مشخصات اینترنت مورد استفاده و شهر خود را بنویسید. این مشکلات معمولا به دلیل سراسری بودن به سرعت رفع می شوند.
 7. سلام از ساعت 9 شب گدشته اختلال های سراسری در اینترنت داخلی کشور رخ داده که از دسترس ما خارج است. با این حال اکثر افراد با کمترین مشکل در حال استفاده از برنامه هستند. در صورتی که مشکلی دارید باید مشخصات اینترنت مورد استفاده و شهر خود را بنویسید. این مشکلات معمولا به دلیل سراسری بودن به سرعت رفع می شوند.
 8. سلام برنامه رو دوباره از سایت دانلود منید و از داخل زیپ خارج کنید.
 9. سلام این قابلیت تنها برای افرادی که سرعت عمل بالایی دارند و به صورت حرفه ایی بازی می کنند مناسب است. سایر بازیکنان رفلکس معمولی دارند و در صورت استفاده از این قابلیت باز هم تفاوتی احساس نمی کنند.
 10. سلام با توجه به هیروی انتخابی شما و هیروی Keeper of the Lihgt که همتیمی شما بوده سیستم جهت جلوگیری از رخ دادن باگ این هیرو شما را از بازی کیک کرده است.
 11. سلام قبل از خروج از بازی باید کاملا دقت کنید چراکه در مواردی بازی ادامه پیدا می کند و افراد تنها بعد از پایان بازی یا RMK شدن می توانند از بازی خارج شوند.
 12. سلام این مشکل فقط زمانی رخ میده که شما اول بازی سریع لول های خودتون رو انتخاب کنید و بعد AFK کنید. با توجه به نوع مپی که شما بازی می کنید ، نیاز به بررسی Level های خود و همتیمی ها برای انتخاب بهترین ترکیب وجود دارد و معمولا فقط افرادی که قصد AFK کردن دارند به این شکل سریع انتخاب می کنند و بعد کاملا AFK می شوند. بنابراین در زمان داده شده برای انتخاب Level بهتر است AFK نکنید و با دقت کار های لازم را انجام دهید.
 13. سلام با توجه به درخواست شما ، ریپورت مورد نظر به سایر ادمین ها ارجاع داده شده تا مجدد بررسی کنند. با تشکر از صبوری شما
 14. سلام لطفا مجدد بررسی کنید و نتیجه را اطلاع بدید. با تشکر از گزارش شما
 15. سلام در صورتی که آتیناد شما وسط بازی بسته میشه و هیچ خطایی هم نمایش نمیده یعنی کرش کرده. برای رفع این مشکل داخل کنترل پنل برید و قسمتی که لیست برنامه های نصب شده هست تمام نسخه های مختلف microsoft .net framework version رو پاک کنید و بعد از ریستارت کردن کافیه نسخه 4 این برنامه رو دانود و نصب کنید.
×
×
 • Create New...