رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

admin ***

پست های پیشنهاد شده

اصلا این ادمین گاوتون چک کرده ریپلی رو ببینه اصلا من ایتم برنداشتم خودش ایتم انداخته بگ من طرف هم میوت بود 😐
الان تقصیره منه ادمین گاوه یارو که ریپ داده گاو تر 
وقتی هم دیدم برگردوندم 😐
و اصلا چک کرده همونی که ریپ داده فارم مردم رو میزد لاش کیل میکرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ترجمه متن فوق = نسبت به جریمه انجام شده در این پست اعتراض دارم و درخواست بررسی مجدد برای کاهش یا رفع جریمه صورت گرفته را دارم

لطفا ادب را رعایت فرمایید 

تا موجب حذف پست شما نشود 

یا محدود شدن شما به انجمن نشود

درخواست شما مجدد بررسی میشود و تنیجه اعلام خواهد شد

با بی ادبی به جایی نمیرسید

• Like 1
لینک به دیدگاه

نه عزیز مشکل بیشتر این حرفاس رنک اپ میکنیم با رنک بالا بیوفتیم گلد با کوپر میده کلا بازیامو ببین کیل دث چک کن میفهمی چی میگم همه بازیا اخرم باخته سر پلیر رنک پایین بعد همین پلیر رنک پایین میاد سر یه orb of magi که ندیدم بعد دادم بهش ریپ میده من هیچی رنک 2 که باعث برد بازی شده هم بن دادین 😐
بعد همین پلیر کل کارش لاش زدن ایتم دزدی از leaver و فارم دیگران رو زدنه انصافتون رو شکر انتظار هم دارین ...

لینک به دیدگاه

سلام
اعتراض شما مورد بررسی قرار گرفت، ایتم را شما برداشتین و برخلاف گفته شما ایشون ننداخته رو بگتون، به هر حال مدت زمان بن در جای خود باقی خواهد ماند ولی اسکور کسر شده برگشت داده شد و احتمالا تا فردا شب به اسکورتون اضافه خوهد شد.

همچنین در ریپورت ها و اعتراض خود به رای ادمین، نهایت ادب را رعایت فرمایید. این سبک اعتراض شما میتونست بدون هیچ تغییری در جای خود باقی بماند ولی خب ادمین چک کننده ریپورت شما از بی احترامی که نسبت به ایشون کردید گذشت کردن.

با احترام

• Like 3
لینک به دیدگاه

• DoctoR changed the title to admin ***
  • Neva locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...