رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

Game ruin and misjudgment of the moderator!

Snoozed

پست های پیشنهاد شده

ریپورتی علیه من (کاربر Snoozed) ثبت شده به ادرس زیر و مدیر مرطوبه به جای اینکه کسی که شروع کننده خراب کردن گیم به وسیله کاشتن وارد در فارم بوده رو ban کنه من رو بن کرده!

فایل Replay در لینک زیر ضمیمه شده و میتونین کاملا مشاهده کنین

جهت تسهیل من لیستی واقع رو به ترتیب زمان نوشتم (به دلیل عدم پشتیبانی از راست به چپ به صورت فینگلیش نوشتم)

خلاصه اینکه:
کاربر man_balad_nistam در زمان 3:27 با کاشتن sentry ward شروع کننده داستان خراب کردن گیم هست و من بعد از اون فقط خواستم تلافی کنم چون نذاشت فارم کنم
ولی مدیر، من رو بن کرده و نه کاربر خاطی و شروع کننده رو خراب کاری رو !

هر چند بی عدالتی و پارتی بازی تو آتیناد زیاده ولی امیدوارم آدمین های محترم عدالت رو در قضاوت هاشون بیشتر رعایت کنن

@HolyMan

@ali

Minute 1:16 (gablan az shoroo shodane bazi)
User Snoozed mige: "bashe aslan full farm" (hanoz kasi harfi az farm nazade bood)
Minute 0:40 (gablan az shoroo bazi)
User man_balad_nistam mige: "dada mn miram farm" (avalin dargiri bar sare farm)
Shoroe bazi: Az onjaayi ke user man_balad_nistam be farm bodanesh esraar mikonan va man nemikhaam baash jor o bahs konam, miram line up, harchand ke kolan level ham ro monasebe farm pick karde bodam na line.
Minute 1:25 man (User Snoozed) be user man_balad_nistam (shomareh 😎 mige: "8 bia up solo bash" (vali etena nemikone)
Minute 1:49: line up man (User Snoozed) ke solo boodam ro kill mikonan va chon kolan level ham ro baraye farm pick karde bodam va az aval ham gofte boodam, miram farm kenare user man_balad_nistam belke az farm bere line
Minute 2:49 dakhel farm, user man_balad_nistam mige: "bazi ro be ga midam boro"
Minute 3:27, user man_balad_nistam 2ta ward sentry ward mikareh jaye farm (va shoroo konande kharab kardane game hast)  (نقطه شروع خراب کردن گیم به وسیله کاشتن وارد در محل فارم توسط کاربر man_balad_nistam)
bad az on, man faqat khastam talaafi konam baraash chon to farm ro ward kaasht ta natonam farm konam va game ro kharab kard. (من فقط خراب کاری اون رو خواستم تلافی کنم)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته و قبول دارم تلافی کار درستی نیست ولی حداقل باید تفاوتی بین کسی که شروع کننده دعوا هست با بقیه باشه
ضمن اینکه هیچ گزارشی از بن و کسر امتیاز شدن طرف شروع کننده داده نشده و همه کاسه کوزه ها سر من شکسته شده!

لینک به دیدگاه

مشکلم همینه، اگه ادمین ریپلی رو ندیده پس چطور قضاوت کرده! و اگر دیده پس چرا فقط من رو بن کرده و هیچ گذارشی از بن شدن طرف شروع کننده نداده
به همین دلیل هست که عنوان تاپیک رو قضاوت نادرست یا ناقص گذاشتم. هرچند امیدوارم پارتی بازی و رفیق بازی نشده باشه 

لینک به دیدگاه

با سلام،

طبق قوانین آتیناد ادمینی که ریپلی بازی رو مشاهده میکند حق این را دارد هرکسی که در بازی کاری خلاف قوانین انجام داده بود را جریمه کند و اگر کسی تخلف نکرده باشد جریمه نمیشود

تلافی کردن یک جرم هم جرمه همانگونه که اگر شخصی کسی را بکشد و شما برای انتقام او را بکشید نمیگویند که چون او اول کسی را کشت و شما برای انتقام این کار رو کردید پس تبرعه شود و هیچ عذری پذیرفته نمی باشد

همچنین جناب Holyman ادمین ارشد هستند و ادمین تازه کار نیستند که قضاوتشون اشتباه باشه مطمعنا برای این کار دلایل و مدارک کافی را دارند

با احترام

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...