رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

نارضایتی همه از مپ جدید

just_cost

پست های پیشنهاد شده

سلام

فکر کنم تا الان با این حجم از اعتراض شما هم به این نتیجه رسیدید ک معقول اینه که مپ رو برگردونید به همون 69 چون دوتا1 زیباییش تو  کلاسیک بودنشه خب اگه هر کدوم از این دوستان میخاست دوتا 2 بازی کنه ک میرفت توی استیم بازی میکرد لطفا هرچه سریع تر این برگردونید به حالت سابق  باتشکر  از طرف جمع کثیری از قدیمی های دوتا 😘

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعیت اینه که عادت کردن به هر چیز جدیدی سخنه

شاید بشه مپ قدیم رو در کنار مپ جدید قرار داد ولی به هیچ وجه نمیشه مپ جدید رو حذف کرد چون از بقیه کلاینت ها عقب میمونن.

در ضمن اگه به این مپ جدید عادت کنی دیگه مپ قدیمی رو دوس نداری

البته من از دیدگاه کسی میگم که همه هیروهایی که دوس داره تغییر نکردن مثل puck و lina و storm spirit ولی انصافا کسایی که sk یا riki یا monkey یا tiny دوس داشتن الان  هیروهاشونو نمیشه حتی نگاه کرد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، FeedOne گفته است :

go nakhor map jadid khube

سطح  پیلیرو  واقعا برای کلاینت و ادمیناش متاسفم  ک اولا به نظر جمع اهمیت نمیدن دوما ادمایی دور از فرهنگ مثل اینو اجازه فعالیت میدن 

اخه آدم  من ی کلمه بی احترامی به کسی کردم ک شما اینجوری برخورد میکنی ؟

لینک به دیدگاه

ادمین!!

باو 3 تا از یارام همینطوری الکی !ff دادن بازی تموم شد

منو یکی دیگه !ff ندادیم باز رو برده بودیم یهو بازی تموم شد

این مپ ظاهرا یه مشکلاتی داره ها اگه میشه برسی کتید.

باتشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

agha in map khili oke behtar az mapa ghable aki faz nagirid az taraf hame sohbat nakonid moshkl shoma ine k nobid bazi balad nistid mapa ghadim adat kardid dg nemitoni azash joda shid ama chizi k dar mord dota 1 hamishe bode ine k map avaz mishe va bayad shoma ham beroz koni khodeto nemitoni majbor nisti ply nako

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، StartUp گفته است :

با سلام من از موقعی که مپ جدید اومده هم Dly دارم  هم بدجوری Tiny , Riki رو خراب کردن لطفا ادمین ها به نظر ما اهمیت بده مپ رو Change کنید لطفا

آره داداش Dly بد جور رو مخه

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام به نظر من باید ۲تا مپ رو کنار هم قرار بدین برای کسی که ۱۰-۱۱ ساله دوتا ۱ بازی می کنه خیلی سخته وارد مپ جدید بشه با این حجم تغییرات و دوتا ۲ برای بازیکن های جدید ساخته شده و دوتا ۱ بازها اصلا سمت دوتا ۲ نرفتند چون براشون قابل بازی کردن نیست

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 13lood گفته است :

سلام به نظر من باید ۲تا مپ رو کنار هم قرار بدین برای کسی که ۱۰-۱۱ ساله دوتا ۱ بازی می کنه خیلی سخته وارد مپ جدید بشه با این حجم تغییرات و دوتا ۲ برای بازیکن های جدید ساخته شده و دوتا ۱ بازها اصلا سمت دوتا ۲ نرفتند چون براشون قابل بازی کردن نیست

اره داش دقیقا 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...