رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

درخواست

Novada

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید قبلا من خودم ادمین بودم تورنومنت میزاشتیم چرا انقدر فعالیت کم شده ؟ 

تورنومنت لود و دوتا رو خواهشن برگزار کنید چون خیلیا منتظر هستن 

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی از بازیکن ها دوست دارن تورنومنت برگزار بشه ولی از اونجایی که این امر رو بنوعی رئیس آتیناد "تبلیغات بدون سود" میدونن، برگزار نمیشه دوست عزیز.
امیدوارم در آتی این عملکرد بهبود پیدا کنه چون بیشتر بازیکن ها از پتلفرم های دیگه بخاطر پینگ بالا و فیلتر شدن اون برنامه اومدن و در آتیناد بازی میکنن.
با تشکر از برنامه خوبه آتیناد و ادمین های محترم و محترمه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Novada گفته است :

سلام و خسته نباشید قبلا من خودم ادمین بودم تورنومنت میزاشتیم چرا انقدر فعالیت کم شده ؟ 

تورنومنت لود و دوتا رو خواهشن برگزار کنید چون خیلیا منتظر هستن 

ممنون

سلام حاج علی

فکر کنم چون ادمین های قدیمی تجربه بیشتری داشتن و اونا دیگه نیستن، و ادمین های جدید سابقه اینکار رو ندارن که بتونن مسولیت تورنومنت رو قبول کنن

• Haha 2
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MR.A.D.M گفته است :

سلام حاج علی

فکر کنم چون ادمین های قدیمی تجربه بیشتری داشتن و اونا دیگه نیستن، و ادمین های جدید سابقه اینکار رو ندارن که بتونن مسولیت تورنومنت رو قبول کنن

سلام
اره داداش دقیقا همینه از ریپورت چک کردن هاشون معلومه 4 تا ریپ منو رد کردن خودم قانونو از حفظم طرف رد کرده !!!

ویرایش شده در توسط Novada
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Novada گفته است :

سلام
اره داداش دقیقا همینه از ریپورت چک کردن هاشون معلومه 4 تا ریپ منو رد کردن خودم قانونو از حفظم طرف رد کرده !!!

اشکال نداره پیش میاد

ایشالا که برگزار میکنن

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

با سلام

بزرگان و با تجربه های کلاینت در همه امور صحبت هاشون رو کردن و تجربه هاشون رو ریختن کف فروم، تصمیمات لازمه هم که گرفته شد و جمع بندیها انجام شد.

موفق باشین

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

• NonO locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...