رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

اسکور ندادن به ساپورت

Zakhmer

پست های پیشنهاد شده

منی که همه‌ی درگیری ها رو شروع کردم و از اول بازی وارد گذاشتم و دیوارد کردم باید کمتر از Ogreی اسکور بگیرم که فقط ks میکنه و ساپورت نمیده!؟
با همین کاراتونه که هیچکی رغبت نمیکنه ساپورت بازی کنه و همه گیما پر شده از یه مشت نوب که فقط Carry میرن و فکر میکنن تیم با 4 تا Carry میزنه
الان ادمین میاد میگه
اگه شما توی درگیری ساپورت بدین Assist میگیرین و امتیاز بیشتری میگیرین خب وقتی من درگیریا رو شروع کنم و کشته شم امتیازم کمتر میشه مگر اینکه این رفتارا رو در نظر بگیرین. منی که سر یه دیوارد کردن کیل میدم، دارم برای تیم جون میکنم نه برای امتیاز بردن بالا. به قول یکی از بازیکنا اگه میخواین اسکور آپ کنین فقط Carry پیک کنین و بس خود این جمله مفهومو میرسونه. به جای در نظر گرفتن کسی که تاور رو میندازه باید Building Damage در نظر گرفته شه. باید خریدن Sentry Ward و Dust و Smoke امتیاز داشته باشن تا آدم رغبت کنه ساپورت بازی کنه

اینم ریپلی بازی که گفتم

Replay_2022_03_26_0009_Legion Commander.w3g

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

salam dost aziz khaste nabashid 😘

avalan ke DOTA ye game kamelan teami hast va winer shodan to game mohem tar az kill  hast va ghire

hala shoma cheghad komak kardin be winer shodan team va khodeton hamash be K.D.A bar migarde

va dar morde shoro dargiri ke migid olaviat ba namordan va feed na dadan hast 

kolan hame chi be kar teami bar migarde age shoma ba team khodeton hamahang nabodin pish nahad mikonam PARTY MOD find bedin ta az kar teami khobi bar khordar bashid😇

dar ghire in sorat age moshkeli bod ye aks az Recent Maches

khodeton begirid va zire hamin post befrestid ta admin haye mohtaram baresi koanan

va dar morde point dadan begam ke besiar taghirat injad shode va etlat resani shode ajibe shoma bi khabr bashid

Movafagh bashid 😘

ویرایش شده در توسط osghof
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

با سلام

بازی که قرار دادید مورد بررسی قرار گرفت؛

به طور خلاصه در اینجا توضیح میدم خدمتتون تا ابهاماتی که اشاره کردید رفع بشه.

داخل بازی مذکور دوتا از یاراتون بالای شما قرار گرفتن ( بدون در نظر گرفتن دشمن هاتون ) : [ Kill  /  Death  /  Assist ]

Ogre: 15 / 6 / 14

Slark: 10 / 13 / 13

Legion (Shoma): 11 / 16 / 12

حالا فارق از تعداد یونیت هایی که زدید (که در محاسبه‌ی اسکور اهمیت داره)، شما نسبت به Deathهایی که داشتید واقعا ساپورت خاصی انجام ندادید !

حالا فارق از هیروتون که در بازی Lod هم بوده و ساپورت نمیشه گفت و نقش تانک داره، ساپورت خوب باید با پوزیشن گیری مناسب و داشتن طرز فکر صحیح نسبت به بازی،

از Deathهای متوالی جلوگیری کنه؛

من هرطور این نسبت رو نگاه میکنم میبینم کاملا صحیح دسته بندی شده،

نمیدونم چطور فکر کردید پیش خودتون و این پست رو ایجاد کردید

در صورت وجود ابهام میتونید داخل کلاینت پیام بدید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در نظر داشته باشید اینکه من ضعفی داشته باشم و به هرچیز دیگه ای متوسل بشم تا اون ضعف رو در نظر نگیرم،

باعث نمیشه مشکل اصلی حل بشه، فقط دارم سعی میکنم از چیزی که واقعیت هست مدتی دور بشم. 😕

با احترام 🥀

• Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

• Tahamiii locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...