Jump to content

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

معرفی و توضیحات تکمیلی ویژگی FPS! در آتیناد


DoctoR
 Share

Recommended Posts

سلام
معرفی و توضیحات تکمیلی ویژگی FPS! در آتیناد:
💥 ویژگی FPS! یکی دیگر از قابلیت های اختصاصی آتیناد می باشد که ما بعد از مدت زیادی تلاش و توسعه زیرساخت ها توانستیم این قابلیت را برای اولین بار در وارکرافت ایجاد نماییم.

🚀 فعال کردن FPS! در بازی موجب بهبود کیفیت، افزایش رفـلـکس، سریعتر کردن زمان پاسخ در بازی و کم شدن تاخیر برای بازیکنان حرفه ای می شود.

📌 عدد fps در بازی ها به معنی تعداد فریم در هر ثانیه است، اما ویژگی FPS! در آتیناد به معنی تعداد دستور در هر ثانیه است که هرچه بیشتر باشد رفـلـکس بالاتر میرود و این دو با هم بسیار متفاوت هستند.

🎁 ما این قابلیت را حدود 2 سال پیش ایجاد کردیم و از همان ابتدا قرار بود این ویژگی را در دسترس عزیزانی قرار دهیم که سطوح کاربری مختلفی را خریداری می کنند، اما با توجه به اینکه آن زمان فروشگاه آتـیناد راه اندازی نشده بود و زیرساخت های لازم جهت فروش سطوح کاربری مختلف وجود نداشت، این قابلیت را به مدت 2 سال به صورت رایگان در دسترس تمامیه کاربران قرار دادیم.

با توجه به راه اندازی فروشگاه آتیناد تصمیم گرفتیم این قابلیت را فقط در سطوح کاربری پـرایـم و اپـیـک تا 2x و برای اولین بار برای سطح کاربری رویـال FPS! را تا 4x فعال سازی کنیم !

⁉️ در چند روز گذشته برخی از عزیزان به این مورد اعتراض داشتند و گفتند چرا این قابلیت دیگر برای سطح کاربری بـیـسـیـک وجود ندارد
✍ برای پاسخ به این سوال همانطور که گفتیم این قابلیت از همان ابتدای راه اندازی هم قرار بر این بود که برای سطوح کاربری غیر رایگان فعال شود، به دلیل اینکه هرچه تعداد افرادی که از این قابلیت در داخل بازی استفاده میکنند بیشتر باشد هزینه زیادی برای آتیناد در بر خواهد داشت، پس با توجه به اینکه این قابلیت بسیار هزینه بر می باشد تنها راه ممکن این است که برای سطوح کاربری غیر رایگان فعال شود.

🏆 این قابلیت برای افرادی مناسب است که در سطح حرفه ای بازی میکنند و با توجه به رفـلـکس بالایی که در بازی ها دارند این قابلیت برای این افراد مفید می باشد. بسیاری از کاربرانی که در سطح متوسط بازی می کنند حتی بعد از فعال کردن FPS! تفاوت آن با حالت عادی را حس نمیکنند.

📣 دقت داشته باشید که اگر میخواهید به صورت معمولی و در حالت پیشفرض وارکرافت بازی کنید هیچ نیازی به فعال کردن این قابلیت نیست، زیرا سرور های آتیناد پینگ بسیار پایین و مناسبی دارند.

👑 اگر از کاربران PRO هستید و در سطح حرفه ای بازی میکنید و این قابلیت را مفید میدانید، اگر تفاوت و تاثیر آن را داخل بازی متوجه می شوید، میتوانید با فعال کردن سطوح کاربری مختلف از طریق فروشگاه آتیناد این قابلیت را داشته باشید. دقت داشته باشید که FPS! فقط یکی از ویژگی های سطوح کاربری پـرایم، اپـیک و رویـال می باشد و به جز این قابلیت، ویژگی های بسیار مفید دیگری نیز دریافت می کنید و در نهایت با اینکار به پیشرفت آتیناد هم کمک خواهید کرد.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • DoctoR locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...