رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

آپدیت مپ دوتا به نسخه DotA Allstars 6.88w9.4

پست های پیشنهاد شده

642148758_DotAAllstars6_88w9.4.thumb.jpg.7af9535aa67bde666454fe56c2fea57c.jpg

با سلام

💥 مپ دوتا از 6.88w3 به 6.88w9.4 در هر دو بخش Find Game و Create Game بروز شد.

🔷 لینک دانلود مپ DotA Allstars 6.88w9.4:

🔗 www.bit.ly/dotaa88

📌 پس از دانلود، مپ را در فولدر Maps وارکرافت خود کپی کنید.

• Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

سلام به نظرم مپ 85 طرفدار های بیشتری بین  پلیر ها داره تا 88: | بیشتر جمبه فان داره این مپ من که نمیپسندم اصلا . یکی از دلایلی هم که پلیر های زیادی یکدفعه وارد اتنیاد شدن به این دلیل بود که اونا هم همین اشتباه کردن. هدف اصلی باید علاقه اکثریت باشه تو این جیزا نه عدد :| اگه به عدد باشه 85 جذاب ترم هست |

پ.ن: اگه واقعا مشکلش برطرف نشه خودم به شخصه مجبورم برم یه کلاینت خارجی مپ 83 : | حداقل اون دوتا هست نه این مپای تخیلی. اگه اینحور باشه هرکسی تخیلاتش رو میاره میکنه مپ یه عدد بالا تر از ورژن قبلی میگه همه هم بدو بدو برن مپ رو ست کنن.

اسم کلاینت رو هم نبردم تبلیغ نشه . ولی واقعا به فکر باشین

Bb

• Like 1
لینک به دیدگاه

1. من به عنوان نماینده روم ایران پابلیک با حذف شدن مپ دوتا 6.85 و جایگزینی آن با مپ دوتا 6.88 مخالف هستم . و نباید کسی مجبور باشه این مپ رو بازی کنه و باید مپ هایی که افراد به اون ها عادت کردن و براشون کلاسیک و نستالژیک و استاندارد هست هم باشه و خودشون با اختیار خودشون برن به سمت مپ نه به اجبار !!!
  2. نتیجه این اجبار مهاجرت به سمت کلاینت های خارجی هست که توش کاربر حق انتخاب داره.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

جالبه ...  روز به روز تغییرات زیادی در آتیناد انجام میشه... این خوبه اما بهتر نیست قبلش حداقل نظر سنجی بذارید... والا با این چنین کارهایی ملت از آتیناد دل می کنن و دنبال یه کلاینت دیگه می گردن

لطفی کنید تغییرات را با پلیرای روم ها در میان بذارید... یکی از دلایلی که آتیناد رو بهتر می دونستم همین نداشتن سیستم اسکور و همچنین فعال بودن مود اس او در بازی بود که اینم تغییر دادین

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان حذف شدن مپ 85 دلایل مختلفی داره که مهم ترینش تغییرات بعدی هست که میخواهیم پیاده سازی کنیم که برای اون آپدیت ها نیاز هست فقط 1 نسخه از مپ دوتا پشتیبانی رسمی بشه به همین خاطر ما پشتیبانیو روی جدید ترین مپ دوتا قرار دادیم این یعنی اینکه در آینده باز هم به همین روال مپ ها بروز خواهند شد

البته لازم به ذکره که مپ به طور کامل حذف نشده و همچنان به جز روم پاپلیک داخل تمام روم ها تمامیه مپ ها امکان بازی هست و هیچ محدودیتی وجود نداره

در آخر هم اینکه شما مطمئن باشید اگه یک مدت مثلا چند هفته این مپو بازی کنید نظرتون به طور کامل عوض میشه

• Like 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...