Jump to content

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

قوانین مسابقات 3v3 دوتا


RaveN
 Share

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب

این قوانین برای مسابقات تیمی 3v3 در آتیناد می باشد و ممکن هست برای هر مسابقه به نسبت شرایط آن مسابقه تغییراتی در این متن ایجاد شود، به همین منظور شرکت کنندگان در مسابقه لازم است برای هر دوره از مسابقات یک بار به طور کامل و دقیق این قوانین را مطالعه کنند تا در مسابقات مشکلی برایشان ایجاد نشود.

قوانین:

 1. مپ بازی ها DotA Allstars 7.03b2می باشد.
 2. مد بازی  sd- می باشد.
 3. روم مسابقات Iran Champions Room می باشد.
 4. نام تیم ها و بازیکنان شرکت کننده نباید فحاشی یا بی احترامی باشد.
 5. هر تیم فقط 1 بازیکن ذخیره می تواند داشته باشد.
 6. هر تیم میتواند یکبار قبل از گرفتن هیرو ، درخواست RMK بدهد .
 7. این دوره از مسابقات برای افرادی هست که در گیمنت بازی میکنند و ثبت نام افراد دیگر در این مسابقه ممنوع میباشد.
 8. هر فرد در هر مسابقه فقط در یک تیم میتواند حضور داشته باشد حتی بازیکن ذخیره تیم دیگری نیز نمی تواند باشد در صورتی که مشاهده شود فردی قصد فریب تیم مدیریت را از این طریق دارد و این مورد را رعایت نکند به شدت برخورد خواهد شد.
 9. مسئولیت کل اعضای تیم و وظیفه هماهنگی افراد، با لیدر آن تیم می باشد و داوران مسابقات فقط با لیدر تیم ها در ارتباط خواهند بود.
 10. در صورت هرگونه اعتراض فقط لیدر تیم حق پیگیری و درخواست بررسی را دارد.
 11. ترتیب بازی های اول در براکت و مشخص شدن حریف ها همیشه کاملا تصادفی و رندوم می باشد. 
 12. مسابقات به صورت حذفی خواهد بود.
 13. در صورتی که تیمی در مسابقات ثبت نام کند ولی در مسابقه شرکت نکنند به تشخیص ادمین بین 3 تا 10 روز تمام اعضای تیم بن خواهند شد و امکان ثبت نام در دوره های بعدی مسابقات را نخواهند داشت.
 14. استفاده از هر گونه هک و باگ که باعث ایجاد اختلال یا خراب شدن بازی شود چه به صورت عمد یا غیر عمد ممنوع می باشد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
 15. بی احترامی به حریف یا داور بازی موجب حذف کامل تیم از دور مسابقات یا دریافت اخطار (به تشخیصی داور بازی) خواهد شد.
 16. در صورت دریافت 2 اخطار از داورها به طور کامل از دور مسابقات حذف خواهید شد.
 17. Pause دادن توسط اعضای تیم یا لیدر ها بدون هماهنگی با داور ممنوع می باشد و فقط داور اجازه اینکار را دارد پس در صورت نیاز باید از داور درخواست Pause نمایید.
 18. پایان بازی زمانیست که کل اعضای تیم FF! را تایپ نمایند یا اینکه بازی به طور عادی تمام شود.
 19. امکان چت با تیم حریف نمی باشد در صورتی که مشکلی یا سوالی داشتید باید با داور بازی صحبت نمایید و داور به صلاحدید خود میتواند اجازه چت کردن بدهد تا مشکل رفع شود.
 20. در صورتی که بازیکنی هنگام بازی دیسکانکت شود داور بازی را Pause میدهد تا مشخص شود که فرد مورد نظر ریکانکت می شود یا خیر، در صورت ریکانکت شدن به بازی مجددا بازی توسط داور ادامه پیدا خواهد کرد. ( برای این مورد هر تیم در هر بازی فقط 1 بار میتواند درخواست Pause دهد)
 21. در صورتی که یک یا چند نفر از اعضای تیم قبل از First Blood دیسکانکت شوند فقط 1 بار هر تیم میتواند از داور بازی درخواست RMK کند تا در صورت موافقت بازی RMK شود. (دقت داشته باشید که اگر بعد از RMK مجددا یکی از اعضای همان تیم دیسکانکت شود دیگر امکان درخواست RMK نخواهند داشت)
 22. در صورتی که بازی RMK شود داور مود بازی را AP انتخاب میکند و همه افراد باید همان هیرو قبلی خود را انتخاب کنند و به هیچ وجه امکان تغییر هیرو یا حتی Swap کردن هیرو با دیگر اعضای تیم را ندارند.
 23. استفاده از تمامی آیتم ها مجاز می باشد و محدودیت در این مورد نمی باشد.
 24. نحوه انتخاب تیم 1 یا 2 بودن به این صورت می باشد که بازی های اولیه مطابق جدول تیم بالا در تیم 1 قرار خواهد گرفت و تیم پایین در تیم 2 قرار خواهد گرفت بازی دوم به بعد لیدر تیم ها با استفاده از رول کمتر می توانند انتخاب کنند که در کدام تیم قرار بگیرند بعد از انتخاب کردن تیم ترتیب پیک ها باید به این صورت باشد:  1 پیک تیم که رول کمتر داشته  2 پیک تیم که رول بیشتر داشته  2 پیک تیم که رول  کمتره داشته  پیک آخرهم تیم که رول بیشتر داشته
 25. فقط لیدر تیم ها باید با داورها صحبت کند.
 26. در صورتی که داخل بازی مشکلی ایجاد شود و نیاز به مشورت با داورهای ارشد باشد تیم ها باید صبر کنند تا تصمیمات لازم توسط داورهای ارشد مسابقه گرفته شود.
 27. در صورتی که همه داخل بازی لگ باشند و مشکل کلی باشد به تصمیم داور بازی متوقف می شود تا مشکل برطرف شود یا اینکه بازی RMK می شود.
 28. اگر یک یا چند نفر از تیم در بازی لگ باشند و مشکل از سمت اینترنت آنها باشد میتوانند فقط یک بار از داور درخواست Pause کنند تا پس از چند دقیقه صبر جهت حل مشکل اینترنت بازی مجددا ادامه پیدا کند در صورت رفع نشدن مشکل باید اعضای تیم به ادامه بازی بپردازند یا اینکه FF! دهند.
 29. لیدر تیم ها در صورت نیاز می توانند مستقیما داخل بازی به داور پیام خصوصی دهند.

 

با آرزوی موفقیت

- تیم مدیریت آتیناد -

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 • DoctoR changed the title to قوانین مسابقات 3v3 دوتا
 • ali unfeatured this topic
 • RaveN unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
 • Create New...