رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

darkhast unban va bargashtan 50 point

پست های پیشنهاد شده

سلام من کاملا به بن شدن و کم شدن پوینت اعتراض دارم. کلی زحمت کشیدم اکانتم رو گولد کردم بدون اکانت پولی  که خیلیا  راحت این کار رو میکنن.
چقدر بازی به خاطر اینترنت  و  قطعی برق هم 20 یا 30 تا ازم  پوینت کم شده که به گولد رسیدم(میگم فقط بدونید راحت نبوده)
بعدش ادمین به طور سلیقه ای و شاید چون پلیری که پست رو گذاشته اکانت رویال داره،  برای این که راضیش نگه داره، هر چرت و پرتی میده گوش میده(توی پستش هم از واژه ی  جنسی بی ادبانه استفاده کرده و میدونیم هر کس از این واژه ها توی پستش استفاده کنه پستش رد میشه و به خودش اخطار داده میشه) و من رو بن میکنه و 50 تا هم پوینت کم میکنه. بعد پست هایی که من زیر پست اون شخص گذاشتم و توضیح دادم رو هم پاک میکنه تازه >>>>>>>>>>> https://forum.atinad.com/index.php?/topic/24544-gme-ruin/
توی این بازی،به جز اسپم توی  6 7 ثانیه ی اول بازی که همه میدونن به هیچ عنوان شامل بن نیست ( هر کسی بخواد میتونه موت کنه)، من هیچ کاری نکردم. گفته وارد ها رو نمیذاره. من برای اطمینان خودم رفتم ریپلی رو دوباره دیدم. تقریبا مین 3:50  و مین 5 فقط دو تا وارد میگذارم(آیا من وارد ها رو سیو کردم؟؟؟؟؟). و هر زمان خودم صلاح بدونم میتونم وارد بگذارم. دیگه قرار نیست بقیه  تصمیم بگیرن. شاید چون رفلکس خریدن وارد رو خودش نداشته توی فارم خودش وارد بذاره، بهش بر خورده. اگه اینطوری بود که خیلی مسخره بود  بقیه تعیین تکلیف کنن کی و کجا وارد گذاشته بشه. اگه ریپلی رو ببینید میبینید که اول بازی  بالای جوب بالا دشمن وارد گذاشته. بعد من بیام  در حالی که دشمن میبینه اونجا وارد بگذارم، آیا خیلی سادگی کردن و نوب بودن نیست؟؟ که بیاد وارد منو بزنه؟؟ صبر کردم به موقع 2 3 دقیقه بعد وارد بگذارم. این هم از توضیح این و امیدوارم کامل متوجه شده باشید.

الان بیشتر از نصف تایم بن من گذشته و احتمالا وقتی پست پاسخ داده بشه، بنم تموم شده. میخوام هر چه زود تر اگه حرفم درست آنبن شم و پوینتم برگرده و حتی پوینت بیشتری به دلیل غرامت بهم داده بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ،

1. زیر پست های ریپورت نباید کامنتی باشه و در صورتی که در هر پستی کامنت بزارید پاک میشه .
  2. وقتی یارهای شما دارن میگن وارد میخوایم ، با گرفتن 4تا وارد و نگه داشتن اونها به مدت 5 دقیقه ، 2تا وارد رو میکارید که کار خودتون رو توجیح کنید .
  3. شما هرزمان که صلاح میدونید میتونید وارد بزارید ولی وقتی یارهای شما نیازمند واردن ، قرار نیست کار خودتون رو انجام بدید و به مدت 10 دقیقه واردهارو توی بگ خودتون استک کنید .
  4. ریپورت هایی رد میشن که به فردی توهین شده ، در متن این ریپورت توهینی به شما ندیدم و دلیلی برای رد کردن نیست .
  5. فک کنم شما با وارد های سنتری آشنا نیستید که بعد 2 3 دقیقه میخواید وارد رو بکارید تا واردتون زده نشه ، بهتره یکم آیتم های بازی رو دوباره مطالعه کنید .
  6. با گزاشتن این ریپورت ، ادمین دیگه‌ای هم ریپورت شما رو بررسی کرده و نظر او هم بن شدن شما بود .

اکانت شما به دلیل استک کردن وارد بن شده و نه چیز دیگه‌ای .

با تشکر .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• RaveN locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...