Jump to content

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

مـعـرفـی و آمـوزش کـامـل ویـژگـی پارتـی در آتـیـنـاد


KingSiren
 Share

Recommended Posts

با سلام

قابلیت پارتی چیست:

🔰 یکی از مهم ترین و جالب ترین ویژگی های آتیناد که برای اولین بار برای بازی وارکرافت طراحی شده است قابلیت ساخت پارتی می باشد.

🎮 این قابلیت برای بخش فایند گیم می باشد و به شما کمک میکند که به راحتی بتوانید با دوستان خود در یک تیم بازی کنید.

📌 به این صورت که اگر با دوستان یا لن های خودتان یک پارتی ایجاد کنید و سپس فایندگیم انجام بدید در این حالت شما به سیستم اطلاع داده اید که باهم لن هستید، پس بعد از ساخته شدن بازی و جوین دادن داخل آن سیستم همه ی افراد داخل پارتی را در یک تیم قرار خواهد داد.

آموزش ساخت پارتی:

1️⃣ مرحله اول: برای ایجاد پارتی و بازی کردن با دوستان خودتان داخل یک تیم ابتدا باید آن ها را در آتیناد به لیست دوستان اضافه کنید، پس ابتدا برای آنها درخواست ارسال کنید به این شکل:

1605805057_LRparty1.jpg.b663081e6051b88c75f95ed9e98d663a.jpg

در صفحه جدید باز شده در قسمت مربوطه آیدی آتیناد شخص مورد نظر را وارد کرده و روی دکمه ذره بین کلیک کنید و پس از آن روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید به این شکل:

 

image.png.92a2f253f34a71a39f197f38cebb868d.png

 

image.png.4334420a9ab5234da524ffdb40cb3847.png

بعد از دریافت پیغام Friend Request Has Been Sent منتظر باشید تا آن شخص درخواست شمارا قبول کند.

 

2️⃣ مرحله دوم: پس از اضافه شدن آن شخص به لیست دوستان خود، ابتدا وارد رومی که میخواهید داخل آن بازی کنید شوید سپس روی آیدی مورد نظر در لیست Friends کلیک راست کرده و گزینه Invite To Party را کلیک کنید پس از آن پیغام Invite request sent نمایش داده خواهد شد که یعنی درخواست برای شخص مورد نظر ارسال شده و باید منتظر باشید تا قبول کند، به این شکل:

 

image.png.fdceb1fe9388c1b9a576b2f23a1920a2.png

3️⃣ مرحله سوم: در این مرحله آیدی آتیناد خود و لیست افرادی که درخواست پارتی شما را قبول کرده اند و در پارتی حضور دارند را مشاهده میکنید.

در عکس زیر نمونه یک پارتی 3 نفره را مشاهده میکنید:

2050750402_Party3tayi.jpg.d8417112ffabd70bdc94101afc2a1b80.jpg

 

با کلیک بر روی دکمه ضربدر پارتی بسته خواهد شد همچنین میتوانید با راست کلیک و انتخاب گزینه "Kick" شخص مورد نظر را از پارتی خارج کنید.

 

4️⃣ مرحله چهارم: شما در حال حاضر لیدر پارتی ساخته شده هستید و مدیریت پارتی با شما می باشد، که برای شروع بازی نیاز هست مپ و مود بازی را انتخاب و روی دکمه فایند گیم کلیک کنید، این مرحله دقیقا مثل حالت تک نفره می باشد با این تفاوت که وقتی وارد هاست ساخته شده شوید افراد داخل پارتی باهم در یک تیم قرار خواهند گرفت.

نکات مهم قابلیت پارتی:

  • همزمان میتوانید چندین نفر را به پارتی دعوت کنید اما حداکثر 5 نفر میتوانند وارد یک پارتی شوند.
  • سازنده پارتی یعنی همان شخصی که درخواست پارتی را برای دوستان خود ارسال میکند اصطلاحا به آن لیدر (Leader) پارتی گفته میشود.
  • فقط لیدر پارتی امکان کیک کردن افراد داخل پارتی را دارد و در صورت نیاز میتواند پارتی را به طور کامل حذف کند.
  • فقط لیدر پارتی میتواند بر روی دکمه فایندگیم کلیک کند، پس برای انتخاب مپ و مود بازی باید با لیدر پارتی هماهنگ کنید و انتخاب لیدر برای کل افراد پارتی اعمال خواهد شد. 
  • افراد داخل پارتی نیز امکان دعوت دوستان خود به همان پارتی را دارند ! یعنی وقتی عضو یک پارتی باشید اگر حتی لیدر آن پارتی هم نباشید امکان دعوت دوستان خود به همان پارتی را دارید.
  • برای دعوت به پارتی حتما باید شخص مورد نظر همان لحظه آنلاین باشد در غیر این صورت درخواست شما برای او ارسال نخواهد شد.
  • در صورت خارج شدن هر یک اعضای پارتی از روم آن شخص از لیست پارتی هم خارج می شود و باید دوباره به پارتی دعوت شود همچنین در صورت خارج شدن لیدر پارتی از روم، پارتی به طور کامل بسته خواهد شد.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...