Jump to content

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

لیست تغییرات آپدیت بزرگ و سیستم جدید رنک بندی آتیناد


KingSiren
 Share

Recommended Posts

سلام
📣 یکی از بزرگترین آپدیت های آتیناد به زودی منتشر خواهد شد !

در این آپدیت سیستم جدید رنک بندی و لدر به آتیناد اضافه خواهد شد و هر بازیکن از آن پس دارای رنک خواهد بود.

🎁 سیستم رنک بندی جدید آتیناد به صورت فصلی خواهد بود و در پایان هر فصل جوایز نفیسی به بازیکنان برتر اهدا خواهد شد. به این ترتیب رقابت بسیار جذابی به وجود خواهد آمد و از این پس بازیکنان برتری که به رنک های بالا دست پیدا میکنند نسبت به بقیه بازیکنان متمایز خواهند بود و پاداش تلاش خود را در آخر هر فصل دریافت خواهند کرد و پس از آن فصل جدید و رقابتی جدید آغاز خواهد شد.

🏆 در آپدیت جدید بخش دیگری تحت عنوان LADDER به آتیناد اضافه خواهد شد که با استفاده از این بخش میتوانید افرادی که بالاترین رنک در هر فصل را دارند مشاهده کنید همچنین از این پس میتوانید اطلاعات آخرین بازی های هر فصل خود را به صورت کامل و دقیق در همین بخش مشاهده کنید.

💠 بخش پروفایل کاربر بروز رسانی شده و در این بخش از این پس اطلاعات کامل تری نسبت به قبل قابل مشاهده خواهد بود مثل تعداد کل Kill Death Assist Win Loss و ... که در نسخه قبلی فقط به صورت میانگین و درصد قابل مشاهده بود.

🏅 در صفحه پروفایل بخش جدیدی تحت عنوان SEASON اضافه شده که به راحتی میتوانید اطلاعات کامل و رنک خود را در هر فصل مشاهده کنید و با آمدن فصل جدید اطلاعات فصل قبلی حذف نخواهد شد و در همین بخش قابل مشاهده خواهد بود.

🚀 بخش صفحه پایان بازی و صفحه لابی قبل از شروع بازی نیز بروزرسانی شده اند و اطلاعات رنک ها در این بخش ها نیز قابل مشاهده می باشد.

📌 برای این آپدیت زحمات زیادی کشیده شده و تلاش کردیم تا باعث افزایش رقابت و جذابیت بازی کردن در آتیناد شود و مورد رضایت شما عزیزان واقع شود. منتظر آپدیت جدید آتیناد باشید ...

🔗 لینک توضیحات تکمیلی آپدیت جدید

1226329712_AtinadRanked.jpg.b3e714a77a590a5c72d72b0cc02cf83a.jpg

  • Like 10
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

  • DoctoR locked this topic
  • KingSiren unpinned and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...