رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

اقا جدی پیگیری کنید من اصلا afk نکردم

just_cost

پست های پیشنهاد شده

سلام

اقا این فیلمو نگاه کنید من از مین 1 تا اخر بازی  کامل دارم بازی میکنم بعد دقیقه اخر بازی یهو پیام میاد ک من afk  هستم و میتونن منو کیک کنن ک منو کیک میکنن و بازی ک 10 ثانیه دیگه تمومه من کیک میشم و بن و اسکورم کم میشه .  جان خودتون اینو پیگیری کنید 15 تا اسکور کم شده منو بدید + اسکور برد بازیو بهم بدید + بن شدنم رو هم بردار لطفا  به جان خودم اینقد عصبانی شدم ک نگوووووووووو

man koja afk kardam ez atinad ezzzz.w3g

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، _.WaRlock._ گفته است :

دوست عزیز اگر به خاطر afk کیک بشی 20 اسکور ازت کم می کنه در حالی شما گفتید 15 اسکور کم شده

دیگه بد تر 20 اسکور منو بدید  اینقد اعصابم خورد شد اصلا نگا به اسکور نکردم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، enemy_fear گفته است :

برا منم یه چند باری پیش اومده... باگ مپ به نظر کاریشم نمیشه کرد انگار... مپ پر باگ... یه باگ دیگه هم اینکه که بعضی اوقات کیبورد و موس کار نمیکنن توی یه بازه زمانی... حتی یه بار برا خودم موس داخل همین مپ جدید به طور کامل دیگه کار نمیکرد در صورتی که بیرون از مپ و داخل صفحه ویندور موس مشکلی نداشت حتی unstuck هم زدم باز موس کار نمیکرد 🙂 نهایتا kickafk شدم 😞 یه باگ دیگم اینه که ... حالا نمیدونم از اتیناد یا مپ بعضی اوقات وقتی به هر دلیل نتت قطع میشه یا میخوای reconnet کنی خیلی الکی و مسخره کانکت نمیشه و Queit misson میخوره 😞 اقای سازنده اتیناد جواب بده انصافا اینایی که گفتم واقعا خیلی میرن رو اعصاب پلیر ها... قشنگ میرینن به اعصاب پلیر

@KingSiren

واسه اون مشکله که گفتین موس و کیبورد کار نمیکنه.برای من هم اتفاق افتاد.تنها راهش اینه که هیرو رو برای یکی از هم تیمی ها باید شیر کنی.و اون شخص باید یک کاری کنه که هیرو بمیره.(با کیل دادن به تیم حرف یا مردن توسط کریپ ها)بعد از ایکنه هیرو زنده میشه مشکل برطرف میشه.:)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، _.WaRlock._ گفته است :

واسه اون مشکله که گفتین موس و کیبورد کار نمیکنه.برای من هم اتفاق افتاد.تنها راهش اینه که هیرو رو برای یکی از هم تیمی ها باید شیر کنی.و اون شخص باید یک کاری کنه که هیرو بمیره.(با کیل دادن به تیم حرف یا مردن توسط کریپ ها)بعد از ایکنه هیرو زنده میشه مشکل برطرف میشه.:)

اگه واقعا درست باشه خیلی ممنون مشکل خیلیها رو حل کردی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

بازیو نگاه کردم به درستی تشیخص داده شده و مشکلی مشاهده نشد، ملاک تشیخص AFK در مپ های جدید مثل قبل نیست و متفاوت هست و بر اساس تاثیر گذاری در بازی می باشد

شما در دقایق حساس بازی چندین بار پشت هم بدون اینکه کاری انجام بدید مردید و چند دقیقه هم AFK کردید این کیل های پی در پی شما باعث شد که شما در بازی بی تاثیر باشید و خودکار از بازی کیک بشید.

خودتون هم اگه یکبار ریپلی ببینید مشاهده میکنید که چندین بار پشت هم میرید جلو و کیل میدید بدون اینکه کسیو بزنید یا کاره خاصی انجام بدید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...