رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

آموزش کانفیگ مپ دوتا به صورت دلخواه-2-گزینه های بازی (GAME OPTIONS)

MiladRf

پست های پیشنهاد شده

ابتدا از پایین صفحه زبان انجمن رو به فارسی تغییر بدید

2-گزینه های مربوط به بازی (GAME OPTIONS)

ابتدا قسمت گزینه های بازی رو در فایل کانفیگ پیدا کنید که به این صورت هستش [GAMEOPTIONS]  بعد به ترتیب شروع میکنیم به تعریف مقدار دلخواهمون برای هر کدوم، این کار رو با تعریف مقدار مورد نظر بعد از علامت = انجام میدیم، بدون قرار دادن فاصله Space

نکته

• مقادیر این بخش به صورت صحیح/فعال (True) یا غلط/غیرفعال (False) میباشند.

[GAMEOPTIONS]

AutoattackEnabled= حمله خودکار به نزدیکترین دشمن، پیش فرض True
SmartAttackEnabled= حمله به نزدیکترین دشمن به محل نشانگر موس (کلیک راست یا استفاده از A،حمله خودکار باید فعال باشد)، پیش فرض False
RightClickDeny= دینای کردن (Deny) با کلیک راست،پیش فرض False
MaxFPS= تعیین مقدار بیشترین فریمی که بر روی مانیتور نمایش داده میشود، پیش فرض 64، برای بدون محدودیت 0 قرار دهید
AutoFPSLimit= تعیین خودکار فریم نمایش داده شده، مناسب برای سیستمهای ضعیف، پیش فرض  False
LockMouseAtWindow= اگر در حالتی غیر از full screen بازی میکنید نشانگر موس رو در محدوده پنجره بازی نگه میدارد، پیش فرض False
AutoselectHero= انتخاب خودکار هیرو هنگام دستور دادن مثل کلیک راست یا استفاده از کلید اسکیل ها در صورتی که هیچ نیرویی تحت کنترل ندارید
DotA2HPBars= نمایش نوار سلامت هیرو به شکل بازی Dota 2، پیش فرض  False، دستور درون بازی (hpbar-)

7w6t_0002.jpg

DisplayManabars= نمایش نوار مانا هیرو، پیش فرض True، دستور درون بازی (manabar-)

u72v_0003.jpg

WideScreen= عریض شدن صفحه نمایش، مناسب برای مانیتورهای با نسبت تصویر 16:9/16:10/21:9،  پیش فرض  False، دستور درون بازی (ws-)

vlf0_0004_.jpg

TeleportationCanOnlyBeStoppedSoft= تلپورت کردن با کلیک راست اشتباهی کنسل نمیشود مابقی دستورات تا زمان اتمام تلپورت به تاخیر میوفتن، پیش فرض True
TeleportationCanOnlyBeStopped= تلپورت فقط با کلید توقف (پیش فرض S یا H) کنسل میشود مابقی دستورات به طور کامل تا زمان اتمام تلپورت نادیده گرفته میشوند، پیش فرض False
DoubleClickHelperEnabled= استفاده از اسکیل یا ایتم بر روی هیروی بازیکن با دوبار پشت سر هم فشار دادن کلید یا کلیک موس(self-cast)، قابل استفاده برای تلنت Cataclysm هیروی Invoker،پیش فرض False، دستور درون بازی (dch-)
CloseWC3EveryGame= بسته شدن بازی وارکرافت پس از هر مسابقه، مناسب پیشگیری از کرش احتمالی در بازی های بعدی، پیش فرض False
IDontWantToVisitSite= باز شدن سایت d1stats.ru پس از هر مسابقه،پیش فرض False که باعث باز شدن سایت میشود، به True تغییر دهید در صورت نیاز

ویرایش شده در توسط MiladRf
  • Like 3
  • Thanks 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

سلام من این کدا رو تو همون کانفیگ دوتا زدم بعضی هاششو یعنی رفتم بعًِ هاشو تغییر دادم مثلا dota2bars که روی فالس بود فالسو پاک کردم ترو نوشتم جاش یا رایت کلیک دینای رو همین کارو کردم مثلا ولی خب کار نکرد میشه بگید چجوری میشه این مشکلو حل کرد؟

ایمیلمم [email protected] اگ اینجا نشد جواب بدی اونجا بگین اگ میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
در در ۱۳۹۹/۱/۲۳ در 03:34، amir-art3 گفته است :

سلام من این کدا رو تو همون کانفیگ دوتا زدم بعضی هاششو یعنی رفتم بعًِ هاشو تغییر دادم مثلا dota2bars که روی فالس بود فالسو پاک کردم ترو نوشتم جاش یا رایت کلیک دینای رو همین کارو کردم مثلا ولی خب کار نکرد میشه بگید چجوری میشه این مشکلو حل کرد؟

ایمیلمم [email protected] اگ اینجا نشد جواب بدی اونجا بگین اگ میشه.

سلام

فایل کانفیگ رو همین جا پیوست کنید تا بررسی کنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۲۵ در 09:03، gavebozorg گفته است :

سلام.
برای lod  چجوریه؟
مثلن توی  کانفیگ lod رفتم دیدم فرق داره با اینا  گزینه هاش.
این  rightclickdeny  و ... توش نیست.
میشه راهنمایی کنید/؟

سلام

با مپ نسخه فعلی اتیناد و آخرین مپ منتشر شده تست کردم، شما باید تنظیماتی رو که لازم دارید از فایل کانفیگ دوتا به لود انتقال بدین

مثلا قسمت  [HOTKEYS] رو کامل کپی-پیست کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...