رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

نه به ترویج Solo Playing

GOD171

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه‌ی عزیزان

یه اعتراض دارم به این سیاست تبعیض نژادی 😑

چرا به بازیکن هایی که با هم Party هستن ظلم میشه؟ (اگر ببازن اسکور بیشتری کم میشه ازشون)

عایا DotA یا LoD بازی تیمی نیست؟ عایا نباید بازیکن ها به ساخت تیم و همکاری تشویق بشن؟

میتونید یه بخش 5v5 یا Clan War بسازید که فقط با تیم بشه وارد شد و حتی اسکور هم ملاک نباشه (میتونه یه رنک تیمی (team score) جدید برای اون قسمت در نظر گرفته بشه که لزوما برای مچ کردن تیم ها استفاده نشه)

میتونم بگم شاهد مسابقات زیبایی خواهیم بود که حتی بعد از این هم برای تورنومنت ها بسیار مفید خواهد بود

امیدوارم اگر مورد پسندتون واقع شد شاهد تغییرات سریع‌تری نسبت به وعده‌های پیشین باشیم.

با تشکر از همه‌ی زحمت کشان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، KingSiren گفته است :

سلام

در صورت باخت اسکوری بیشتری کم نمیشه !

من به چشم دیدم که میگم. دیگه تا الان میشناسید که من دروغ نمیگم

توی Last Match Summary که من نفر 3م شده بودم و از من 6 تا اسکور کم شده بود در صورتی که از نفر بعد که 8م شده بود 5 تا اسکور کم شده بود.

فقط یه بار هم اتفاق نیافتاده که الکی شکایت کنم

پ.ن: این ادمین @MR.A.D.M تا هر پستی رو جواب میده میبنده. این که نشد که. بابا یه فیدبکی یه جوابی. بذار شاید مشکلش حل نشده باشه. شاید خواست تشکر کنه

ویرایش شده در توسط GOD171
لینک به دیدگاه

• Tahamiii locked this موضوع

احتمالا توی تیم مقابل پارتی بوده. دقت داشته باشید شما زمانی میتونید بگید که اسکور بیشتری نسبت به حالت عادی کسر شده که بیشتر از -12 بگیرید که بعید میدونم تا به حال همچین موردی دیده باشید چون پارتی بودن یا نبودن باعث بالا رفتن این عدد از -12 نمیشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱ در 05:54، KingSiren گفته است :

احتمالا توی تیم مقابل پارتی بوده. دقت داشته باشید شما زمانی میتونید بگید که اسکور بیشتری نسبت به حالت عادی کسر شده که بیشتر از -12 بگیرید که بعید میتونید تا به حال همچین موردی دیده باشید چون پارتی بودن یا نبودن باعث بالا رفتن این عدد از -12 نمیشه.

ممنون از توضیحات
نمیدونستم رنک بندی آخر بازی ملاک اسکور نیست

لینک به دیدگاه

• MR.A.D.M locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...