رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

moshkel

پست های پیشنهاد شده

سلام گیم 3به 5 زدیم اسکور 2 برابر نداد اخرین نفری هم که لفت داد استورم بود 2 مین قبل تموم شدن بازی بود هم پیغام اینکه اسکور 2 برابر میگیریمم هم اومدUntitled.thumb.png.4707c4dc20b5d7f8edcb43811ccd0dbc.png

Replay_2021_07_11_1705_Invoker_45m 12-7-16.w3g 
الان اسکورم بعده 3 بازی که 2 تاشو اول شدم با پارتی هم نرفتم اینم که میبینید 3 ومینه اسکورم شده 1545
لطفا 15 اسکورمو برگردونید

ویرایش شده در توسط Arc_PlaYer
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چرا کسی جواب منو نمیده ؟ نگید که داخل اتیناد باید پیام بدم چون چند روز طول میکشه تا جواب بدن 
ادمینا بعضی وقتا هم جواب نمیدن

ویرایش شده در توسط Arc_PlaYer
لینک به دیدگاه

سلام

متشکر از @MR.A.D.M همونطور که فرمودند میتونید به آی دی های ذکر شده داخل کلاینت پیام بدید.

ولی در مورد مشکل شما باید عرض کنم تا جاییکه من اطلاع دارم ، فقط زمانی که 3 نفر از تیم شما به هر دلیلی از بازی خارج بشن ، اسکور 2 برابر به شما تعلق میگیره.

این که می فرمایید بعد از لفت شدن 2 نفر سیستم پیام دریافت 2 برابری اسکور در صورت برنده شدن رو فرستاده ، جای تعجب هست.

در حال حاضر می تونید داخل کلاینت به بنده پیام بدید تا مشکل رو بررسی کنیم.

مطمئن باشید سوالات شما ممبر های عزیز در صورت امکان به موقع پاسخ داده میشه و اگر مشکلی بود در صورت امکان رفع خواهد شد.🥀

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Enter4xe گفته است :

سلام

متشکر از @MR.A.D.M همونطور که فرمودند میتونید به آی دی های ذکر شده داخل کلاینت پیام بدید.

ولی در مورد مشکل شما باید عرض کنم تا جاییکه من اطلاع دارم ، فقط زمانی که 3 نفر از تیم شما به هر دلیلی از بازی خارج بشن ، اسکور 2 برابر به شما تعلق میگیره.

این که می فرمایید بعد از لفت شدن 2 نفر سیستم پیام دریافت 2 برابری اسکور در صورت برنده شدن رو فرستاده ، جای تعجب هست.

در حال حاضر می تونید داخل کلاینت به بنده پیام بدید تا مشکل رو بررسی کنیم.

مطمئن باشید سوالات شما ممبر های عزیز در صورت امکان به موقع پاسخ داده میشه و اگر مشکلی بود در صورت امکان رفع خواهد شد.🥀

:)

دادا تو ادمینی چجوری هنوز نمیدونی 3به5 اسکور 2 برابر میده ؟

این جدیدا قانونش عوض شده ؟

ویرایش شده در توسط arc.player
لینک به دیدگاه

عرض کردم تا جایی که بنده اطلاع دارم.

شاید هم اشتباه میکنم! که اگر هم اینطور باشه اشتباهم رو قبول میکنم و عذرم این هست که در قوانین اشاره ای به این مورد نشده.

ولی مقصود شما از ارسال پست و پاسخ های پی در پی داخل فروم ، اون هم وقتی گفته شده میتونید داخل کلاینت به یکی از ادمین ها پیام بفرستید رو نمیدونم.🥀

• Like 1
لینک به دیدگاه

• Tahamiii locked this موضوع

با سلام

این مپ ها کاملا فیکس نیستن و گاهی اوقات از این مشکلات یا به اصطلاح باگ ها بوجود میان،

که نیازی به گزارش ندارند.

انشاءالله در نسخه های آینده فیکس می‌شوند و شاهد مشکلاتی ازین قبیل نخواهیم بود.

صبر صبر صبر! 🥀

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...