رفتن به مطلب

به انجمن رسمی آتیناد خوش آمدید

دانلود آتیناد !

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

این اقای Enter4xe والا اگه بدونم کی تو گیم فشارش دادم که اینطوری شده خیلی خوبه حالا بیخیال این

خیلی جالبه فش به ناموس بن نداره ، ینی هرچی دلت بخاد به هرکی بگی بن نداره ولی حالا ی چی اونم از سر فان گفته باشی بن داره .

واقعا نمیدونم بخاطر ی 4 کلمه ورداشته منو 24 ساعت بن داده 50 اسکورم کم کرده اونم به خاطر یه بار یچی گفتم اونم اعصابم خورد بود ، ولی حالا همه به یارو فش دادن رو نگاه نکرده مال منو دیده ورداشته بن داده این انصافه ؟ همه فش میدادن اشکال نداشت حالا من یچی گفتم ورداشتی بن داده 

حالا بحث من اینا نیست بحث من اینه ی اشتباه تایپی بوده 

https://ibb.co/nQw2X7b

تو این عکس اگه دقت کنید من حواسم نبوده بجا tosh گفتم to این اقای ادمین Enter4xe از بس فشار بوده ی لحظه فکر نکرده شاید اشتباه تایپی بود سریع ورداشتی بن زده

خداوکیلی رسیدگی کنید

@KingSiren

ویرایش شده در توسط -GoToGodlike-

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبل از بازی کردن در آتیناد سعی کنید حتما قوانینو بخونید وگرنه به همین مشکلات بر میخورید ...

لینک قوانین:

بندی که باعث بن شدن شما شده:

3-5-2: فحاشی به مقدسات فحاشی به اشخاص مختلف سیاسی یا مسئولین کشور و ... شامل بن خواهد شد و این مورد را میتوانید ریپورت نمایید تا شخصه متخلف بن شود، زمان بن در این موارد بین 24 ساعت تا 15 روز متغییر می باشد و به صلاحدید ادمین می باشد.

ایشون لطف کردن براتون کمترین زمان بن ممکن در نظر گرفتن و باید ازشون تشکر هم بکنید ولی اگه ناراضی هستید میتونیم به میزان اصلی یعنی 15 روز افزایش بدیم.

(لطفا قبل از تایپ کردن جملات ابتدا فکر کنید بعد تایپ کنید چون این موارد شوخی نیست که به صورت فان بنویسید یا هر زمان عصبانی شدید بنویسید وقتی که آروم شدید پشیمان بشید)

• Like 3
  • Thanks 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.