رفتن به مطلب

Police

Head Moderator
 • تعداد ارسال ها

  1,691
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  46

آخرین بار برد Police در خرداد 23

Police یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

167 Excellent

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Police

  afk

  سلام DarkSer 48 ساعت از روم بن و 50 امتیاز از او کم شد. ضعیف بازی کردن شخصی نسبت به سایر بازیکنان ممنوع نمیباشد. ریپلی شما دچار مشکل شده و قادر ب بررسی سایر تخلقات نیستیم.
 2. Police

  farm akhare game

  سلام مدت زمان فارم کمتر از حد ممنوع بوده و تاثیری در روند بازی نداشت. رد شد !
 3. Police

  item

  سلام ریپلی شما دچار مشکل شده و قابل بررسی نیست. شما میتوانید با مشاهده ی ریپلی خود شاهد خطای و تغییرات ریپلی نسبت به بازی شوید.
 4. Police

  GameRuin

  سلام گزارش شما به دلیل نام کاربری شما رد شد ! شما میتوانید با استفاده از آیتم ؛ تغییر نام نام کاربری خود را تغییر دهید.
 5. Police

  afk kardan

  سلام بازیکن متخلف با استفاده از دستور Kickafk از بازی اخراج شده و به صورت خودکار بن و امتیاز او کم شد. در چنین مواردی نیازی به گزارش نیست. رد شد!
 6. Police

  afk + game ruin

  سلام Mohammad_CJ 48 ساعت از روم بن و 50 امتیاز از او کم شد.
 7. Police

  game ruind

  سلام ریپلی بازی شما دچار مشکل شده و قابل بررسی نیست. شما میتوانید با مشاهده ی ریپلی خود شاهد تغییرات ریپلی نسبت به بازی شوید. (‌نکته : ضعیف بودن بازیکنی نسبت به سایر بازیکنان تیم ممنوع نبوده و بن ندارد.)
 8. Police

  bug void

  سلام گزارش شما به دلیل نام کاربری شما رد شد. شما میتوانید با خرید آیتم تغییر نام از فروشگاه ، نام کاربری خودتون رو تغییر دهید.
 9. Police

  وارد - سنتری کاشتن در کل فارم جنگل

  سلام miss_x_X_x_X 4 روز از روم بن و 50 امتیاز از او کم شد.
 10. Police

  کلا فارم بود 2 بار اومد اونم فید بود

  سلام H_IV_2 48 ساعت از روم بن و 50 امتیاز از او کم شد.
 11. با سلام مسابقه دوتا 5v5 عید مبعث به پایان رسید و نتایج این دوره از مسابقات آتیناد مشخص شد: برندگان این دوره از مسابقات: 1️⃣ تیم اول : TCO برنده 30 روز سطح کاربری رویال برای کل اعضای تیم لیدر تیم: Fosil- اعضای تیم: DeNiZ_ و Topkingk2 و aidenFisker و a.m00_killer 2️⃣ تیم دوم: HowToPlayDota برنده 30 روز سطح کاربری اپیک برای کل اعضای تیم لیدر تیم: FeedOne اعضای تیم: .Singham و MymKing و Grand---Magus و .TheWiZaRd و Evermore 3️⃣ تیم سوم: YouWasMonster برنده 30 روز سطح کاربری پرایم برای کل اعضای تیم لیدر تیم: Amyr...SoloWin اعضای تیم: IR.Zahra و ImNotBad و Rustar._. و MOri_aka و MurMur در صورتی که تمایل دارید بازی های فینال را مشاهده کنید میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید: فینال: بازی اول تیم TCO Vs HowToPlayDota : https://s16.picofile.com/file/8427844176/FINAL_1.w3g.html بازی دوم تیم TCO Vs HowToPlayDota : https://s16.picofile.com/file/8427844318/final_2.w3g.html بازی اول سوم TCO Vs HowToPlayDota : https://s17.picofile.com/file/8427844400/final_3.w3g.html 🏆 براکت مسابقات: https://challonge.com/Atinad با تشکر فراوان از همه افرادی که در برگذاری این مسابقه همکاری و کمک کردند.
 12. Police

  feed

  سلام متاسفانه ریپلی شما دچار مشکل شده و قادر به بررسی آن نیستیم. شما میتوانید با مشاهده ی ریپلی خود شاهد خطای به وجود آمده شوید.
 13. Police

  feed

  سلام خطایی در هنگام دانلود ریپلی به وجود آمد لطفا مجددا گزارش دهید. رد شد !
 14. Police

  ward kashtan to bace

  سلام CoMeOnBaBy_Kill 48 ساعت از روم بن و 50 امتیاز از او کم شد.
 15. Police

  Ruin % Feed

  سلام متاسفانه ریپلی شما دچار مشکل شده و قادر به بررسی آن نیستیم. شما میتوانید با مشاهده ی ریپلی خود شاهد خطای به وجود آمده شوید.
×